Kamery live
prognoza pogody

Zimowe ferie w Nowym Targu – ruszyła akcja “wszystkie dzieci umieją jeździć na łyżwach”

12 lutego 2018 22:52

Z pierwszym dniem ferii zimowych rozpoczęła się w Nowym Targu darmowa nauka jazdy na łyżwach, zorganizowana przez MMKS-Podhale w partnerstwie z Burmistrzem Miasta Grzegorzem Watychą.

Zimowe ferie w Nowym Targu - ruszyła akcja
Nowy Targ jest mocno kojarzony z hokejem, przez co miasto wypracowało sobie miano kolebki hokejowych talentów, szkoląc w nowotarskim klubie hokejowym dzieci i młodzież pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, co jest efektem wychowania największej ilości sportowców olimpijczyków w Polsce.

Zarząd klubu hokejowego wraz z Burmistrzem Miasta postanowił, zadbać o nasze dzieciaki, organizując im bezpłatną, darmową naukę jazdy na łyżwach. Akcja ma na celu, aby każde dziecko z okolic jak i z samego Nowego Targu umiało dobrze jeździć na łyżwach.

Nauka jazdy odbywa się pod okiem naszego trenera olimpijczyka Rafała Sroki. Zajęcia są bezpłatne z darmowym dostępem do wypożyczalni łyżew. Szczegóły harmonogramu zajęć są na plakatach. Kontakt z trenerem Rafałem Sroką jest na stronie klubu MMKS-Podhale.

Zapraszamy do aktywnych ferii zimowych na miejską halę lodową w Nowym Targu przy Miejskim Młodzieżowym Klubie Hokejowym Podhale.

 
mat. prasowe

os 12.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również