nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Zimowe ferie w Nowym Targu – ruszyła akcja „wszystkie dzieci umieją jeździć na łyżwach”

Z pierwszym dniem ferii zimowych rozpoczęła się w Nowym Targu darmowa nauka jazdy na łyżwach, zorganizowana przez MMKS-Podhale w partnerstwie z Burmistrzem Miasta Grzegorzem Watychą.

Nowy Targ jest mocno kojarzony z hokejem, przez co miasto wypracowało sobie miano kolebki hokejowych talentów, szkoląc w nowotarskim klubie hokejowym dzieci i młodzież pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, co jest efektem wychowania największej ilości sportowców olimpijczyków w Polsce.

Zarząd klubu hokejowego wraz z Burmistrzem Miasta postanowił, zadbać o nasze dzieciaki, organizując im bezpłatną, darmową naukę jazdy na łyżwach. Akcja ma na celu, aby każde dziecko z okolic jak i z samego Nowego Targu umiało dobrze jeździć na łyżwach.

Nauka jazdy odbywa się pod okiem naszego trenera olimpijczyka Rafała Sroki. Zajęcia są bezpłatne z darmowym dostępem do wypożyczalni łyżew. Szczegóły harmonogramu zajęć są na plakatach. Kontakt z trenerem Rafałem Sroką jest na stronie klubu MMKS-Podhale.

Zapraszamy do aktywnych ferii zimowych na miejską halę lodową w Nowym Targu przy Miejskim Młodzieżowym Klubie Hokejowym Podhale.

 
mat. prasowe

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna