Kamery live
prognoza pogody

“Zimowa opowieść” w Krościenku

22 grudnia 2021 13:21

Stowarzyszenie Artystów Pienińskich przygotowało w galerii ratusza w Krościenku nad Dunajcem  piękną wystawę swoich prac zatytułowaną „Zimową opowieść”.

Na wystawie można podziwiać zimowe pejzaże wykonane różnymi technikami wyrazu artystycznego. Są też obrazy przestawiające postacie i bajkowe widoki. Nie brakuje i obrazów sakralnych, a wśród nich tych wykonanych na szkle. Są tu także prace związane tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia. Dodatkowo na wystawie umieszczono szopki, stroiki i szklane witraże. Nie brakuje i zdjęć z Krościenka nad Dunajcem.

Zachęcamy na razie do oglądania zdjęć z wystawy wirtualnej. Gdy tylko będzie to możliwe – ze względu na obostrzenia covidowe – zaprosimy Państwa do podziwiania tych dzieł w naturze – zapraszają organizatorzy. 

Stowarzyszenie Artystów Pienińskich zrzesza ponad 20 osób, są to artyści profesjonalni i amatorzy. Tworzą w różnych technikach, co jednak istotne są twórczo związani z Pieninami.

mat. nadesłane

os 22.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również