Kamery live
prognoza pogody

Zimowa bajka w Tatrach (galeria)

16 grudnia 2016 23:58

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu gościł w piątek zespoły z Litwy i Ukrainy, które prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne w ramach "Zimowej bajki w Tatrach". Jako reprezentacja gospodarzy wystąpili: Zespół Góralski "Mali Śwarni" oraz Studio Piosenki Septyma. 

Zimowa bajka w Tatrach (galeria)

Dyrektor MOK Bolesław Bara przywitał tłumnie wypełnioną salę w języku polskim i rosyjskim, a następnie zaprosił na występy. Na początek zaprezentowali się “Mali Śwarni”, a następnie zachwycające profesjonalizmem, regionalne zespoły z Litwy – “Malūnėlis” i “KUPOLĖ”, mające na koncie wiele poważnych wyróżnień i występów w całej Europie. Później przyszedł czas na wokalne występy gości z Ukrainy czyli Studio Wokalne “Koloryt” z Kamieńca Podolskiego, którzy zaprezentowali program składający się z estradowych i ludowych, stylizowanych piosenek ukraińskich. Koncert zamknęła nowotarska “Septyma”.

Było wesoło i kolorowo, nie zabrakło akcentów świątecznych – raz po raz z tyłu sceny, za plecami występujących artystów przechodził Święty Mikołaj, co nie umknęło uwadze najmłodszych widzów. Część z nich nie mogąc usiedzieć na miejscu, zaczęła nawet tańczyć.

opr. os

NT24TV 16.12.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również