Kamery live
prognoza pogody

Zderzenie trzech samochodów w Chabówce

6 kwietnia 2021 20:44

Chwila nieuwagi jednego z kierowców przerodziła się w wypadek z udziałem trzech pojazdów. W wyniku zderzenia jedna z osób została ranna i przewieziona do szpitala w Nowym Targu.

Zderzenie trzech samochodów w Chabówce

Cała sytuacja miała miejsce po godzinie 18:00. Wówczas to niedaleko stadionu sportowego w Chabówce kierująca pojazdem Kia Sorrento wykonała manewr skrętu, nie patrząc w lusterka. Tymczasem w tym samym momencie wyprzedzał ją Opel Corsa. W wyniku uderzenia kierowca Opla stracił panowanie nad pojazdem i przy znacznej prędkości uderzył w Volkswagena Golfa.

W rezultacie jedna z osób, kobieta – najprawdopodobniej kierująca Kia Sorento – odniosła rany. Z obrażeniami głowy została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu.

Przez prawie dwie godziny inni uczestnicy ruchu drogowego musieli liczyć się z utrudnieniami. Po 20:00 Policja zakończyła działania.

redakcja 06.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również