Kamery live
prognoza pogody

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu

23 marca 2022 15:34
 
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do udziału w cyklu zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Nowego Targu, które odbędą się w pływalni miejskiej w Nowym Targu w 2022 roku. W czasie zmagań zawodnicy będą rywalizować w czterech edycjach zawodów. Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna dla każdej edycji osobno oraz klasyfikacja generalna dla całego cyklu zawodów. Pierwsza edycja zawodów odbędzie się już w niedzielę 3.04.2022r. od 9:30.
Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu
 
Zgłoszenia osób niezrzeszonych przyjmowane są na kasach pływalni miejskiej na podstawie karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia zawodników z klubów, stowarzyszeń i szkółek pływackich przyjmowane są jako plik .lxf, zgodnie z komunikatem zawodów. Termin zgłoszeń upływa 29.03.2022r. o godz. 20:00.
Opłata startowa wynosi 10 zł od każdego zgłoszonego startu indywidualnego oraz osobno za sztafety, w tym wstęp na basen.
 
os 23.03.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również