Kamery live
prognoza pogody

Zatrzymanych pięć praw jazdy. Kierujący crossami ukarani mandatami karnymi

5 maja 2020 11:29

W majowy weekend policjanci z terenu naszego powiatu podejmowali działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ciągu trzech dni prawo jazdy straciło aż  5 kierowców, a na trzech motocyklistów nałożone zostały mandaty karne w wysokości po 500 zł. Czwarty z nich z uwagi na swój wiek został przekazany rodzicom.

Zatrzymanych pięć praw jazdy. Kierujący crossami ukarani mandatami karnymi

W majowy weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu podejmowali działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ciągu trzech dni prawo jazdy straciło aż  5 kierowców.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za poruszanie się w obszarze zabudowanym z prędkością przekraczającą 100 km/h, uprawnienia zostały zatrzymane na 3 miesiące. Rekordzista przekroczył dopuszczalną prędkość, aż o 81 km/h.

W dniu 2 maja policjanci podejmowali także działania poza drogami publicznymi. Funkcjonariusze z KP w Rabce Zdroju wspólnie ze Strażą Leśną na terenach leśnych gminy Raba Wyżna ujawnili cztery osoby poruszające się pojazdami typu cross. Na trzech motocyklistów nałożone zostały mandaty karne w wysokości po 500 zł. Czwarty z nich z uwagi na swój wiek został przekazany rodzicom.

źródło: KPP Nowy Targ

os 05.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również