nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA BEZPŁATNE SZKOLENIA

Miasto Nowy Targ wyraża chęć przystąpienia do współpracy w ramach projektu FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji pn. „e-Xtra Kompetentni –Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”, który uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Celem projektu jest wzmocnienie kompetencji cyfrowych […]

Miasto Nowy Targ wyraża chęć przystąpienia do współpracy w ramach projektu FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji pn. „e-Xtra Kompetentni –Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”, który uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Celem projektu jest wzmocnienie kompetencji cyfrowych oraz zwiększenie stopnia wykorzystania e-usług. Projekt będzie realizowany poprzez granty gmin dotyczące przeszkolenia dorosłych mieszkańców gminy w zakresie kompetencji cyfrowych w następujących modułach tematycznych:

  • „Rodzic w Internecie”,
  • „Mój biznes w sieci”,
  • „Moje finanse i transakcje w sieci”,
  • „Działam w sieciach społecznościowych”,
  • „Tworzę własną stronę internetową (blog)”,
  • „Rolnik w sieci”,
  • „Kultura w sieci”.

Każdy moduł będzie realizowany na terenie Miasta w ramach pozyskanego grantu. Moduł zakłada realizację szkolenia w wymiarze 16 godzin dydaktycznych dla każdej z grup.

Uczestnikami szkoleń mogą być osoby w wieku od 25 do 74 lat w dniu przystąpienia do mikroprojektu.

Szkolenia są bezpłatne.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu w określonej tematyce mogą zgłaszać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu Al. 100-lecia 37, numer telefonu – 18 264 63 72 w terminie do 20 czerwca 2018 roku.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna