Kamery live
prognoza pogody

Zamknięcie fragmentu ul. Szewskiej w Nowym Targu

15 listopada 2022 08:47

W związku z planowaną przebudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (sanitarnej i opadowej wraz z infrastrukturą) na terenie byłych Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego (NZPS) wg. załącznika graficznego, Wykonawca robót budowlanych Sarivo Infrastruktura Sp. z o. o. informuje, że od dnia 14.11.2022 r. od godz. 7:00 zostanie wprowadzony 3 etap tymczasowej organizacji ruchu, w którym zamknięty zostanie fragment odcinka drogi ul. Szewskiej.

Zamknięcie fragmentu ul. Szewskiej w Nowym Targu

Objazd do znajdujących się nieruchomości w tym rejonie będzie poprowadzony przez ul. Sądową. Lokalizacja przystanku autobusowego „Nowy Targ Ludźmierska Wojas” została przeniesiona o około 150 m w stronę ul. Ludźmierskiej naprzeciw budynku Hurtowni Materiałów Budowlanych „Grzęda”.

W imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac remontowych.

os 15.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również