Kamery live
prognoza pogody

Zamknięcie fragmentu ul. Sądowej w Nowym Targu

21 lipca 2023 15:48

W rejonie byłych zakładów NZPS wprowadzona zostanie m.in. tymczasowa organizacja ruchu drogowego. Zmiany odczują także pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zamknięcie fragmentu ul. Sądowej w Nowym Targu

W związku z planowaną przebudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (sanitarnej i opadowej wraz z infrastrukturą) na terenie byłych Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego (NZPS) wg załącznika graficznego, Wykonawca robót budowlanych Sarivo Infrastruktura Sp. z o.o. informuje, że od dnia 24.07.2023 r. od godz. 7:00 zostanie wprowadzony etap tymczasowej organizacji ruchu, w którym zamknięty zostanie fragment odcinka drogi ul. Sądowej. Objazd do znajdujących się nieruchomości w tym rejonie będzie poprowadzony przez ul. Szewską oraz drogi boczne. Lokalizacja przystanku autobusowego „Nowy Targ Ludźmierska Sąd” zostanie przeniesiona na ul. Szewską naprzeciw budynku Hurtowni Materiałów Budowlanych „Grzęda”.

W imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac remontowych.

/źródło: UM Nowy Targ/

redakcja 21.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również