Kamery live
prognoza pogody

Zakończenie II kadencji Nowotarskiej Rady Seniorów

17 maja 2022 13:27

10 maja 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie II kadencji Nowotarskiej Rady Seniorów w latach 2018 – 2022. W radzie zasiadało 11 radnych, którzy działali społecznie, by poprawić życie seniorów i ułatwić komunikację pomiędzy nimi, a lokalnym samorządem poprzez wyrażanie opinii i zgłaszanie postulatów w ważnych dla nich sprawach. 

Zakończenie II kadencji Nowotarskiej Rady Seniorów

Warto przypomnieć, że Nowotarska Rada Seniorów powstała jako organ doradczy, konsultacyjny z inicjatywy Burmistrza Miasta Nowego Targu w celu pobudzania aktywności seniorów.

W wydarzeniu wzięli udział Burmistrz Miasta Nowego Targu  Grzegorz Watycha, przewodniczący Rady Miasta  Grzegorz Luberda, Sekretarz Miasta Zbigniew Strama, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Zmarzlińska oraz Naczelnik Wydziału Obsługi Mieszkańców i Przedsiębiorców Edyta Garb.

Spotkanie, które odbyło się w nowotarskim Ratuszu było okazją do wspólnego podsumowania dotychczasowych działań rady z władzami miasta. Podczas wręczania pamiątkowych dyplomów Pan Burmistrz oraz Przewodniczący Rady Miasta podziękowali za 4 lata wspólnej pracy dla dobra starszego pokolenia oraz za zaangażowanie w kształtowanie pozytywnego klimatu do życia i rozwoju najstarszych mieszkańców naszego miasta. Za pełną wytrwałości, kreatywności i zaangażowania pracę członkowie Nowotarskiej Rady Seniorów otrzymali od władz Miasta Nowego Targ życzenia dalszych sukcesów w pracy dla społeczeństwa, dużo dobrego zdrowia, pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.

źródło: UM Nowy Targ

os 17.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również