Kamery live
prognoza pogody

Zajechali drogę nietrzeźwemu kierowcy seata

20 kwietnia 2021 13:09

Odważną, obywatelską postawą wykazała się dwójka mężczyzn, którzy uniemożliwili jazdę  nietrzeźwemu kierowcy, zajeżdżając mu drogę. Do zdarzenia doszło w rejonie przełęczy Krowiarki. 

 

Zajechali drogę nietrzeźwemu kierowcy seata

W sobotę, około godziny 23, jadący swoim samochodem mężczyzna w rejonie przełęczy Krowiarki zauważył seata, którego tor jazdy sugerował, że za kierownicą siedzi ktoś nietrzeźwy.  O pomoc w zatrzymaniu seata poprosił swojego znajomego jadącego innym pojazdem. Obaj swoimi samochodami zajechali drogę kierowcy seata, uniemożliwiając mu dalszą jazdę.  Następnie o całym zdarzeniu  poinformowali policję. 

 Po przyjeździe na miejsce i zbadaniu kierowcy przez policjantów okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 36-letni kierowca, mieszkaniec gminy Jabłonka stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 20.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również