Kamery live
prognoza pogody

Za wskazanie sprawcy porzucenia pojemników z chemikaliami na Niwie – nagroda Burmistrza

18 marca 2019 16:32

NOWY TARG. Burmistrz Nowego Targu wyznaczył nagrodę w wysokości 2.000 zł za wskazanie sprawcy, który porzucił plastikowe pojemniki na os. Niwa w Nowym Targu.

 

Za wskazanie sprawcy porzucenia pojemników z chemikaliami na Niwie – nagroda Burmistrza

Przypomnijmy, że 13. marca br., podczas likwidacji „dzikiego wysypiska”, pracownik Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji został poparzony substancją żrącą, która znajdowała się w plastikowych pojemnikach porzuconych wraz z oponami na os. Niwa.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat okoliczności powstania powyższego „dzikiego wysypiska” proszone są o kontakt z Panem Dariuszem Jabconiem, naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska tut. Urzędu tel. 18 26 11 290 lub z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu – głosi komunikat.

Poparzony pracownik nadal przebywa w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Żeromskiego, pod opieką lekarzy z oddziału okulistycznego. Jego ogólny stan się poprawia, jednak proces gojenia oparzeń jeszcze potrwa. Konsekwencją głupoty nieustalonego jeszcze sprawcy mogą być dla pechowca problemy ze wzrokiem. 

(asz)

Policja prowadzi postępowanie w sprawie oparzenia pracownika Zakładu Zieleni niebezpieczną substancją

Anna Szopińska 18.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również