Kamery live
prognoza pogody

Za nami OCHO Festiwal. Smolasty, Nosowska i DJ Marvello przyciągnęli do Ochotnicy tłumy

10 lipca 2023 13:29

3. edycja OCHO Festiwalu przeszła do historii. Wydarzenie przyciągnęło rekordową ilość widzów, w czym zapewne pomocna była dobra aura, ale też dobór repertuaru. Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu, który odbywa się w przepięknej scenerii – w otoczeniu gór w samym sercu Ochotnicy Dolnej – byli: Smolasty, DJ Marvello i Nosowska. 

Za nami OCHO Festiwal. Smolasty, Nosowska i DJ Marvello przyciągnęli do Ochotnicy tłumy

Artystka zaprezentowała głównie materiał z najnowszej płyty “Degrengolada” i dosłownie kilka starszych piosenek w nowych aranżacjach. Na bis wybrzmiał taneczny przebój “Ja pas!”, a na scenie w jednym z utworów wspierał Nosowską jej syn, Mikołaj Krajewski.

Na koncerty do Ochotnicy zawitały tłumy, zarówno z Nowego Targu, Podhala, jak i Sądecczyzny. Witał ich ze sceny wójt Ochotnicy Dolnej Tadeusz Królczyk, który zapowiedział, że w kolejnym roku, swój głos w wyborze repertuaru będą mieli młodzi mieszkańcy gminy – to oni będą współdecydować, kogo chcieliby zobaczyć na scenie. W tym roku wielu młodych melomanów przyciągnął na pewno koncert Smolastego. 

Organizatorzy od początku istnienia festiwalu stawiali na artystów nietuzinkowych, skrupulatnie dobierając program wydarzenia, który zawsze robił wrażenie i przyciągał wielu melomanów, nawet z dalekich stron. Przypomnijmy, że muzycznymi gwiazdami poprzednich edycji festiwalu, które miały miejsce w latach 2019 i 2022, byli: Lao Che, Sorry Boys, Fisz Emade i The Dumplings.

fot. Ocho Festiwal/Facebook oraz nowytarg24.tv

os 10.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również