Kamery live
prognoza pogody

XXI Podhalańskie Targi Budownictwa

6 maja 2016 08:11

W dniach 7-8 maja br. zapraszamy na XXI Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Targi Podhalańskie posiadają już ponad 20-letnią tradycję i na stałe wpisały się w kalendarz nowotarskich imprez.

 

XXI Podhalańskie Targi Budownictwa

     Tegoroczna edycja Targów skupia przede wszystkim wystawców z branży budowlanej i instalacyjnej. Nie zabraknie również stoisk z elementami przydatnymi do wyposażenia wnętrz – zarówno budynków mieszkalnych, jak i pomieszczeń biurowych. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują elementy dekoracji wnętrz, sposoby wykorzystania naturalnych zasobów ziemi, ekologiczne i ekonomiczne systemy ogrzewania, domy pasywne, pokrycia dachowe, a także wiele ciekawostek i nowinek z dziedziny budownictwa. Ta lokalizacja posiada swoje liczne atuty.

     Hala to miejsce powszechne znane, odwiedzane licznie przez kibiców hokeja, a latem przez spacerujące rodziny. Położona jest w parku miejskim, 5 min pieszo od Rynku. Już od wiosny działa tutaj również wesołe miasteczko. Na okres targów uruchomiony jest parking na stadionie, tak aby każdy wystawca i zwiedzający mógł bez problemu zostawić samochód.

     Organizatorzy przewidzieli także konkursy dla zwiedzających z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.
Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Hali Lodowej, ul. Parkowa 14 w Nowym Targu.

 
Więcej o Targach: promocja-targi.pl
 
Oprac.: MSX
Fot.: UM Nowy Targ
 
 
 
 
NT24TV 06.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również