Kamery live
prognoza pogody

XI Bieg Podhalański oficjalnie odwołany

9 marca 2020 17:21

Od pewnego czasu było to do przewidzenia, teraz wiadomo już oficjalnie, że tegoroczny Bieg Podhalański nie odbędzie się. Powodem była zbyt mała ilość śniegu. “Z podobnym problemem spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody” – podają organizatorzy. Wiadomo, że zgłoszeń było dużo. 

XI Bieg Podhalański oficjalnie odwołany

-Uprzejmie informujemy, że XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II zostaje odwołany. W związku z tym, wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, patronom medialnym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tegorocznych zawodów – czytamy na oficjalnej stronie XI Biegu Podhalańskiego – Niestety, w tym roku nie udało nam się ich przeprowadzić ze względu na małą ilość śniegu. Z podobnym problemem spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody. Cieszymy się bardzo z dużej liczby zgłoszeń internetowych oraz dużego zainteresowania zawodami i już dzisiaj zapraszamy do Nowego Targu na przyszłoroczny Bieg Podhalański. Liczymy na Waszą obecność – zaprasza Jadwiga Guzik, dyrektor Biegu. 

Sponsorem Głównym tegorocznej edycji imprezy miał być Bank PeKao S.A. 

os 09.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również