Kamery live
prognoza pogody

XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II odwołany!

19 lutego 2021 12:27

Niestety, stało się to czego się obawiali miłośnicy narciarstwa biegowego z Stolicy Podhala. Niezwykle popularny Bieg Podhalański w tym roku się nie odbędzie. 

XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II odwołany!

W komunikacie organizatorów czytamy:

“Uprzejmie informujemy, że XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II 2021 zostaje odwołany. Niestety  aktualnie obowiązujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19, do 28 lutego zezwalają na organizację zawodów sportowych dla amatorów wyłącznie na obiektach sportowych na otwartym powietrzu. Ponadto prognoza pogody na najbliższe dni przewiduje gwałtowne ocieplenie. Z podobnym problemem w tym roku spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody.

W związku z tym, wszystkim zaangażowanym w organizację, współorganizatorom, sponsorom, patronom medialnym serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach do tegorocznych zawodów.

Cieszymy się bardzo z dużego zainteresowania zawodami i już dzisiaj zapraszamy do Nowego Targu na przyszłoroczny Bieg Podhalański. Liczymy na Waszą obecność!”

Piotr Starmach 19.02.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również