Kamery live
prognoza pogody

X Nowotarski Dzień Wolontariusza

26 października 2016 15:06

PODHALE. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza już po raz dziesiąty na Nowotarski Dzień Wolontariusza w dniu 5 grudnia 2016

X Nowotarski Dzień Wolontariusza

Otwarty  Plebiscyt ”Aktywny 2016” główny punkt obchodów – w którym mogą wsiąść udział wszystkie organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, szkoły, osoby prywatne, oraz sami wolontariusze zgłaszając kandydatury wolontariuszy z terenu miasta Nowy Targ i powiatu nowotarskiego. Można przygotować krótkie filmy prezentujące finalistów plebiscytu które posłużą do przeprowadzenia akcji promującą finalistów w mediach.
W konkursie ”Nowotarski Dobroczyńca 2016” – organizator czeka na zgłoszenia kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Ten konkurs ma wciąż duży potencjał do wykorzystania. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to jest to naprawdę wyjątkowa okazja do podziękowania Waszym darczyńcom.

Wolontariacka Gra Miejska 2016 – przygotowana dla 4-osobowych drużyn uczniowskich ze szkół średnich oraz gimnazjów. Na trasie uczestnicy poznają organizacje pozarządowe i nie tylko. Czas przejścia trasy to ok. 2 godziny, a gra odbędzie się na terenie centrum Nowego Targu i w MOK Nowy Targ.

Organizatorzy proszą o wypełnienie odpowiednich rubryk arkuszu i przesłanie/dostarczenie na adres pocztowy:

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
e-mail: [email protected]
lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
Bądźcie z nami! Pochwalmy się wolontariatem!

Termin dostarczenia wypełnionego arkusza mija 31 października (poniedziałek) 2016. Prosimy o terminowość.
UWAGA: Wersja elektroniczna arkusza zgłoszeniowego oraz regulaminów jest dostępna na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu www.mok.nowytarg.pl w zakładce Działalność – Nowotarski Dzień Wolontariusza – pliki do pobrania.

NT24TV 26.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również