Kamery live
prognoza pogody

Wyróżnienia dla najlepszych absolwentów

5 maja 2021 13:24

4 maja tuż po pisemnej maturze z języka polskiego dwójka najlepszych absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu została uhonorowana szczególnymi nagrodami. W uroczystości wzięli udział burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, dyrektor szkoły Łukasz Fudala  oraz nauczyciele ZSCKR.

Wyróżnienia dla najlepszych absolwentów

Małgorzata Zagata – absolwentka technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, za celujące wyniki w nauce i niezwykle zaangażowaną postawę, z rąk dyrektora szkoły odebrała złotą odznakę z logo szkoły – najwyższe wyróżnienie dla absolwenta.

Józef Broźny – absolwent technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii. za wzorową postawę, aktywność na wielu polach, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym oraz funkcję przewodniczącego samorządu uczniowskiego otrzymał srebrną odznakę z logo szkoły oraz nagrodę specjalną Burmistrza Miasta Nowy Targ.

źródło: UM Nowy Targ

fot. Zbigniew Krauzowicz

os 05.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również