Kamery live
prognoza pogody

Wypożyczalnia rowerów i mała gastronomia na dworcu PKP – ogłoszono przetarg

16 kwietnia 2021 20:13
Wyciszenie Włącz dźwięk

Chętni na prowadzenie w obiekcie dworca kolejowego wypożyczalni rowerów i małej gastronomii mogą zgłaszać swoje oferty. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu ogłosił przetarg na oddanie w najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na taką właśnie działalność. 

 

Przedmiotem najmu jest stylowy lokal usytuowany w prawym skrzydle świeżo odrestaurowanego budynku dworca kolejowego, na parterze. Ma powierzchnię 65,39 m2, poza częścią główną zajmującą prawie 44 m2 wyposażony jest w pomieszczenie magazynowe (12,5 m2) i część socjalną (8,94 m2). Lokal oddawany jest w najem z przeznaczeniem na konkretną działalność gospodarczą związaną z obsługą ruchu turystycznego, w tym: zapewnienia wypożyczalni rowerów oraz małej gastronomii, na maksymalny okres 5 lat licząc od dnia zawarcia umowy. 

-To będzie takie centrum turystyczne, obok przebiegają rowerowe szlaki. Będą tu oferty związane z tym, co dzieje się w Nowym Targu, no i przede wszystkim te rowery. Mamy nadzieję, że najemca zdecyduje się na to, żeby zaproponować również kawę, herbatę, czy jakiś drobny poczęstunek. Będzie to kolejne, wspaniałe miejsce na mapie Podhala. Wszystko jest przygotowane, jeśli tylko znajdzie się najemca to dosłownie następnego dnia można zacząć  działać – mówi Bolesław Bara, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury zdradzając, że już pojawiają się pierwsi zainteresowani.

Cena wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosi 1500 zł netto. Pisemną ofertę należy złożyć nie później niż do dnia 30 kwietnia 2021 r. do godziny 10:00.

Szczegóły przetargu znajdują się tutaj. 

 

os 16.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również