Kamery live
prognoza pogody

Wypadek na Alejach Tysiąclecia

Samochód osobowy potrącił przechodzącą na przejściu dla pieszych osobę przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Droga w kierunku Nowego Sącza jest całkowicie zablokowana, okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Wypadek na Alejach Tysiąclecia

Fot. Piotr Twardowski

Do wypadku doszło tuż przed godziną 19.00. Z nieustalonych jeszcze przyczyn pojazd z tablicami rejestracyjnymi KNT uderzył w przechodnia, znajdującego się na pasach tuż przy kościele NSPJ w Nowym Targu. Poszkodowany został przetransportowany do nowotarskiego szpitala, jego stan jest nieznany.

Tymczasem oba pasy na Alejach Tysiąclecia w stronę Nowego Sącza są zablokowane. Na miejscu pracują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, którzy starają się wyjaśnić okoliczności wypadku. Utrudnienia potrwają jeszcze przez około godzinę.

Dziękujemy czytelnikowi za zdjęcia przesłane do redakcji!

/ps/

Piotr Starmach 14.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
NT 07:17 18.02.2020

A potracona to była jedna osoba czy dwie starsze kobiety

MCZ 15:52 15.02.2020

A moze pieszy nie zdążył opuścić przejścia gdyż zeby przejść na zielonym świetle trzeba iść bardzo szybko a ktoś starszy albo inwalida ma z tym nie małe trudności

Zobacz również