Kamery live
prognoza pogody

Wygrana Oli Król w Pucharze Europy!

21 marca 2018 15:06
Nowotarżanka Aleksandra Król potwierdziła, że u schyłku sezonu znajduje się w wyśmienitej formie. Ola wygrała dzisiaj zawody z cyklu snowboardowego Pucharu Europy, które rozegrano w słoweńskiej Rogoli.
Wygrana Oli Król w Pucharze Europy!

Król do finałowej 16 awansowała z 2 czasem kwalifikacyjnym. W finale pokonała swoją koleżankę Emi Sato z Japonii. Trzecia uplasowała się Nadya Ochner z Włoch.

 – Jestem zadowolona z wygranej, albowiem przyjechałam do Słowenii zdobyć dodatkowe punkty FIS, które pomogłyby mi, w następnym roku być zawodniczką rozstawioną w pierwszej szesnastce Pucharu Świata. Planem minimum musiało być zwycięstwo za 360 punktów FIS i tym bardziej jestem zadowolona, że podołałam temu zadaniu. Moja suma punktów z Pucharu Świata oraz dzisiaj wywalczone punktu z Pucharu Europy, winny mi to zagwarantować – cieszy się nowotarżanka. 

Pozostałe Reprezentantki Polski. Karolina Sztokfisz – 8, Weronika Biela – 12, Aleksandra Michalik – 15, Maria Chyc – 16, Julia Sitarz – 26, Oliwia Pawlikowska – 27, Paulina Pawlikowska – 34,

Maciej Zubek 21.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również