Kamery live
prognoza pogody

Wygraj start w Biegu Podhalańskim!

13 stycznia 2016 20:09

6 lutego odbędzie się w Nowym Targu Bieg Podhalański. Organizatorzy zachęcają: "Pokażcie, jak przygotowujecie się do startu i wygrajcie darmowy udział w zawodach".

Wygraj start w Biegu Podhalańskim!

Do biegu pozostał niespełna miesiąc. I choć zima nie pozwalała do tej pory za bardzo szlifować techniki na biegówkach, zapewne nie marnowaliście czasu. Intensywne spacery z kijami nordic walking, biegi, pompki na jednej ręce? A może po prostu specjalna dieta, jak np. jednego z uczestników zeszłorocznej edycji biegu, który w swoim zgłoszeniu napisał: Bardzo lubię ziemniaki z kapustą, a na drugim miejscu lody i kakao. Jakikolwiek jest wasz sposób na sukces, razem z Biegówkami pod Tatrami zapraszamy Was do zabawy.

Zasady konkursu

Pokażcie na zdjęciu, jak przygotowujecie się do startu w Biegu Podhalańskim. Zdjęcie można przesłać mailem ([email protected]), w wiadomości prywatnej na facebookowym fanpage’u Biegówek pod Tatrami lub zamieścić bezpośrednio na tablicy. Krótki opis mile widziany.

Termin nadsyłania zdjęć mija 21 stycznia (czwartek) o północy. Wszystkie zdjęcia zostaną umiewzczone w albumie na facebooku Biegówek pod Tatrami. Przyznane zostaną dwie nagrody. Jedną otrzyma zdjęcie wybrane przez jury, zaś drugą zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień. Termin lajkowania zdjęć mija 24 stycznia (niedziela) o 20:00. Wyniki ogłosimy 25 stycznia.

Nagrody

Zwycięzcy otrzymają darmowy udział w IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II na wybranym dystansie, czapeczkę Biegu Podhalańskiego, książkę Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich Daniela Ludwińskiego oraz album Gorce.

Zwycięzcy w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników proszeni są o kontakt mailowy w celu uzgodnienia dystansu i szczegółów odbioru nagrody.

 Szczegółowe zasady konkursu na stronie: www.biegowkipodtatrami.pl

NT24TV 13.01.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również