Kamery live
prognoza pogody

Wstrzymano bezpośrednią rejestrację pacjentów

5 sierpnia 2020 11:12

Mieszkańcy Nowego Targu i okolic, chcąc dostać się na konsultacje z specjalistami działającymi w obrębie nowotarskiego szpitala, muszą rejestrować się telefonicznie bądź mailowo. Powód to wykrycie wśród jednego z pacjentów koronawirusa.

Wstrzymano bezpośrednią rejestrację pacjentów

Fot. archiwum/Nowytarg24.tv

Po wykryciu zakażenia koronawirusem w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Reumatologii władze nowotarskiego szpitala zdecydowały się na wprowadzenie kolejnych obostrzeń związanych mających na celu bezpieczeństwo pracowników jak i pacjentów placówki.

 

 – W związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym wirusem COVID-19, Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego informuje, iż od 3 sierpnia 2020 roku wstrzymana zostaje bezpośrednia rejestracja pacjentów do Poradni Specjalistycznych – czytamy w komunikacie władz szpitala. – Do specjalistów można zarejestrować się telefonicznie, bądź też drogą mailową. Numery telefonów dostępne w tabeli zamieszczonej poniżej.

/źródło: Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu/

Piotr Starmach 05.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również