Kamery live
prognoza pogody

Współgospodarze III Igrzysk Europejskich spotkali się w Centrum Olimpijskim

12 stycznia 2023 15:34

10 stycznia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbyło się spotkanie Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzeja Kraśnickiego z współgospodarzami oraz przedstawicielami komitetu organizacyjnego III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. W wydarzeniu uczestniczyli burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha oraz dyrektor MCSiR Nowy Targ Krzysztof Łapsa.

Współgospodarze III Igrzysk Europejskich spotkali się w Centrum Olimpijskim

Jak informuje nowotarski magistrat, “spotkanie zainicjowało partnerską współpracę w ramach Igrzysk Europejskich, w tym działania wspierające wolontariat i promocję wydarzenia. Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, podkreślał jak ważne jest wspólne działanie i zjednoczenie różnych środowisk, aby zrealizować cel, jakim jest sukces organizacyjny III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023”. Burmistrz Nowego Targu wręczył okolicznościowy list, w którym pogratulował włączenia miasta w organizację igrzysk. 

Igrzyska Europejskie rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca 2023. Będzie to najważniejsze sportowe wydarzenie w tym roku w naszym kraju. Miasto Nowy Targ będzie gospodarzem zawodów kobiet i mężczyzn w boksie. Wydarzenie będzie miało rangę Mistrzostw Europy i zostanie rozegrane w obiekcie Miejskiej Hali Lodowej. 

Nowy Targ otrzymał 2,8 mln zł wsparcia na remont hali lodowej

os 12.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również