PILNE

Wprowadzono ograniczenia w Urzędzie Stanu Cywilnego

17 sierpnia 2020 12:37

Burmistrz Nowego Targu podjął decyzję o zawieszeniu obsługi klientów w Urzędzie Stanu Cywilnego aż do odwołania. 

Wprowadzono ograniczenia w Urzędzie Stanu Cywilnego

Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje, że od dnia dzisiejszego tj. 17.08.2020 r. do odwołania Urząd Stanu Cywilnego nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Urząd Stanu Cywilnego prowadził będzie tylko rejestrację zgonów, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem (18) 26 11 272.

Przyjmowanie wniosków o wydanie dowodu osobistego, zgłoszenia wymeldowania z miejsca pobytu stałego i czasowego oraz zgłoszenie zameldowania na pobyt stały i czasowy odbywa się bez zmian.

Przypominamy, że większość spraw można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl), podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Informacja o usługach dostępnych online.

Na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany, można uzyskać praktyczne informacje o zakładaniu profilu zaufanego.

/źródło: UM Nowy Targ/

Piotr Starmach 17.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również