Kamery live
prognoza pogody

Włamywacz w szpitalu

15 lutego 2017 13:45

Nowotarscy policjanci zatrzymali mieszkańca Chrzanowa, który dokonał włamań do szafek ubraniowych na terenie Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym targu.

Włamywacz w szpitalu

Do zdarzenia doszło w nowotarskim szpitalu. Funkcjonariusze policji z Nowego Targu zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do 3 szafek ubraniowych. Pokrzywdzonymi zostali studenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej w Nowym Targu odbywający praktyki zawodowe.

W trakcie prowadzonych czynności nowotarscy policjanci ustalili sprawcę zdarzenia, którym okazał się 28 letni mieszkaniec Chrzanowa. W toku dalszych czynności sprawca w sumie przyznał się do 7 włamań do szafek i kradzież z ich wnętrza pieniędzy w łącznej kwocie 770 złotych.

Za popełnione przestępstwo sprawca otrzymał łącznie 8 miesiący ograniczenia wolności. Odbywanie kary polegać będzie na wykonywaniu nieodpłatnej pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa w wymiarze 30 godzin miesięcznie i obowiązku naprawienia wyrządzonej szkody.

NT24TV 15.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również