Kamery live
prognoza pogody

Witajcie!

1 marca 2016 07:39

Witamy na nowym portalu informacyjnym. Otwieramy nową kartę historii Miasta. Zapraszamy do krótkiego zapoznania się z nami.

Witajcie!

Nowotarski Portal Informacyjny – to strona zbudowana o siłę telewizji – Nowotarskiej Telewizji Kablowej. Długoletnie doświadczenie w tworzeniu tego specyficznego medium teraz przelewane będzie również w formie prowadzenia portalu informacyjnego. Znajdziecie tutaj informacje z Nowego Targu, ale także okolic. Jednakże nasz główny cel to przekazywanie co gra w duszy Stolicy Podhala. 

Głównym naszym przesłaniem będzie szybka i rzetelna publikacja informacji z akcentem na przekaz telewizyjny. Będziemy chcieli, aby to obraz i dźwięk opowiadał Wam co się dzieje. Dlatego już teraz zapraszamy Was do współtworzenia tego portalu. Dzisiaj niemal każdy ma telefon komórkowy przez co jest zdolny do przekazywania informacji w trybie bardzo przyspieszonym. Wyciągajcie komórki i kręćcie filmy! Ten portal jest także dla Was!

Wszystkich chcących z nami współpracować zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected] 

Życzymy sobie i Wam powodzenia, bo przed nami niesamowicie ciekawy czas!

 

Piotr Twardowski
redaktor naczelny

NT24TV 01.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również