Kamery live
prognoza pogody

Wielkie piłkarskie emocje w Zakopanem i na nowytarg24.tv!

20 maja 2016 18:10
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miło nam poinformować, że portal nowytarg24.tv przeprowadzi bezpośrednią internetową relację z dwudniowego niezwykle ciekawie zapowiadającego się Międzynarodowego turniej piłki nożnej  Chochołowskie Termy Cup u-9. Początek zmagań już od 8 rano w sobotę! 

Turnieju organizowanego z takim rozmachem jeszcze na Podhalu nie było. Na zaproszenie Dariusza Babonia, właściciela obiektu API Arena w Zakopanem i pomysłodawcy turnieju, weźmie w nim udział aż 16 reprezentacji największych polskich i ukraińskich klubów na czele z młodymi piłkarzami słynnego Dynama Kijów. Ponadto wystąpią: Legia Warszawa, Lech Poznań, Sandecja Nowy Sącz, Olimpic Wrocław, Śląsk Wrocław, Juventus Bydgoszcz, Raków Częstochowa, AP 21 Kraków, RAP Radomsko, Zagłębie Lublin, Dunajec Nowy Sącz, Górnik Zabrze, Karpaty Lwów, Escola Barcelona oraz AP Krzeszowice.

W pierwszym dniu zespoły rywalizować będą w czterech grupach. Po dwa najlepsze zespoły z każdej z nich awansują do tzw. Ligi Mistrzów i powalczą o główne trofeum. Z kolei zespoły z miejsc trzy i cztery w dalszym etapie rywalizować będą w tzw. Lidze Europy.

 

NT24TV 20.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również