Kamery live
prognoza pogody

Wielkie cięcie w słusznej sprawie (galeria zdjęć)

2 marca 2017 07:22

Zorganizowana w "Sokole" akcja "Zetnij włosy z nami. Pomóż chorym na raka" cieszyła się powodzeniem, które przekroczyło oczekiwania i marzenia organizatorów. Brały w niej udział dzieci, młodzież, dorośli. 

Wielkie cięcie w słusznej sprawie (galeria zdjęć)

Chętnych do oddania włosów na szczytny cel było tak wiele, że akcja musiała zostać przedłużona o 2 godziny. W sumie oddało włosy ponad 50 osób, w tym jeden pan. 

– To była magia… Czuję się szczęśliwa i spełniona – mówiła inicjatorka akcji, nauczycielka Katarzyna Kozak, która sama również ścięła i oddała swoje długie, ciemne włosy.

Akcja została przeprowadzona wspólnie z fundacją “Rak’n’roll” oraz firmą perukarską “Rokoko”. Połączona była z piątkowym spotkaniem Podhalańskich Amazonek z grupą uczennic szkoły, dotyczącym profilaktyki raka piersi. 

Akcja przepełniona była pozytywną energią, zdarzały się tez momenty wzruszeń. Część osób umówiła się na obcięcie włosów bezpośrednio w zakładach fryzjerskich. 

fot. asz

NT24TV 02.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również