Kamery live
prognoza pogody

Wielki finał Nowy Targ Road Challenge (GALERIA, WIDEO)

17 lipca 2022 16:55

Trzy dni zmagań, kilkaset kilometrów i jeszcze więcej zawodników. Na starcie zawodów wystartowali zarówno profesjonalni kolarze jak i… dzieci i młodzież. Ta ostatnia zmagania rozpoczęła w niedzielę na stadionie miejskim przy MHL. 

Wielki finał Nowy Targ Road Challenge (GALERIA, WIDEO)

Spośród profesjonalistów pierwsi na mecie zameldowali się Kamila Wójcikiewicz oraz Adam Wójcik. Wspomniana dwójka w kolarskich imprezach notorycznie zajmuje czołowe lokaty. Podobnie było i w tegorocznej edycji Nowy Targ Road Challenge. Rywalizacja stała jednak na tak wysokim poziomie, że dopiero trzeci, ostatni etap wyłonił zwycięzców wyścigu.

Poza sportową walką profesjonalistów organizatorzy przygotowali także zawody dla najmłodszych. Na starcie dzisiejszych zawodów w obrębie stadionu miejskiego przy hali lodowej w Nowym Targu stanęły nawet czteroletnie dzieci. Niektóre z nich ścigały się ze sobą na hulajnogach bądź rowerkach bez pedałów, z kolei młodzież rywalizowała już na prawdziwych kolarkach. 

Impreza zakończyła się po godz. 15. Na tamtejszej scenie wręczono dyplomy i nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii. 

zdj. Paweł Kos

Piotr Starmach 17.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również