PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Wielka gala muzyki świata i operetki w Nowym Targu

3 kwietnia 2023 23:17
Wyciszenie Włącz dźwięk

Wielka gala muzyki świata i operetki – w Nowym Targu.

17 czerwca 2023godz.: 18:00

DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
Duo Performance BAND 
pod kierownictwem Mateusza Dudka
Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju
Ewa Romaniak
 – prowadzenie

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju – Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem. Wiosną tego roku odbyli z wielkim sukcesem trasę po Stanach Zjednoczonych.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu znajdują się piękne czardasze, arie i duety operetkowe oraz musicalowe, przeboje z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth, Il Volo oraz Michaela Buble. Usłyszymy m.in.”Czardasz Sylvy”,”Ach jedź do Varażdin”,”Graj Cyganie”,”Przetańczyć całą noc”, “Deszczowa Piosenka”, „Hallelujah”,”O sole mio” „Time to say goodbye”, „Dumka na dwa serca” i in..

BILETY w cenie 60 i 80 zł
do nabycia w kasie Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu
tel: 18 266-21-42
lub online

bilety.duoperformance.pl

Czas trwania: 90 minut

os 03.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również