Kamery live
prognoza pogody

Wernisaż Grażyny Gruszki w Cafe Czekolada w Krakowie

3 lipca 2018 23:07

W gościnnych wnętrzach Cafe Czekolada, przy ul. Brackiej 4 w Krakowie, pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu otwieraliśmy w niedzielę, 1 lipca 2018, wystawę rysunków i haftów pani Grażyny Gruszki, nowotarskiej artystyski i hafciarki.

Wernisaż Grażyny Gruszki w Cafe Czekolada w Krakowie

Pani Grażyna, absolwentka Technikum Tkactwa Artystycznego w Zakopanem, całe życie rysuje i maluje, opracowując motywy przyrodnicze na potrzeby haftu. Od 13 lat regularnie uczestniczy w spotkaniach Laboratorium Sztuki w nowotarskim MOKu, biorąc udział w wystawach i plenerach, jak również w Konkursie Amatorskiej Twórczości Plastycznej, w którym była wielokrotnie nagradzana. Jako osoba niezwykle skromna, pani Grażyna nie zajmuje się jednak promocją swojej twórczości, tworząc głównie dla przyjaciół i znajomych. Swoje prace prezentowała do tej pory jedynie na wystawach w Nowym Targu, Zakopanem i Krościenku, w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Stowarzyszeniem Artystów Pienińskich, którego również jest członkiem.

Jej rysunki mogą Państwo oglądać w Cafe Czekolada do końca lipca, inne prace można znaleźć w internecie pod adresem http://www.mok.nowytarg.pl/www/galeria.php?s=galeria&id=82.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z twórczością tej wyjątkowo wrażliwej Artystki.

mat. nadesłane

os 03.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również