Kamery live
prognoza pogody

Weekendowe szczepienie na Krupówkach – dla wszystkich chętnych

11 czerwca 2021 14:16

W dniu dzisiejszym od godzin porannych strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Zakopanem wraz z druhami OSP powiatu tatrzańskiego rozpoczęli rozstawianie namiotów w których odbędą się szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich chętnych osób w dniach 12-13.06.2021 r.

Weekendowe szczepienie na Krupówkach - dla wszystkich chętnych

W Zakopanem przy budynku Poczty Polskiej na ul. Krupówki powstaje miasteczko namiotowe. Zaszczepić się przeciw COVID-19 będzie można w sobotę 12 czerwca w godzinach 10:00- 18:00 oraz w niedzielę 13 czerwca w godz. 10:00 – 16:00.

Akcji szczepień będą towarzyszyły pokazy zorganizowane przez różne służby. Zakopiańska Straż Pożarna zaprezentuje swoje możliwości m.in. w zakresie ratownictwa wysokościowego oraz zaprezentuje samochody i sprzęt będący na wyposażeniu zakopiańskiej Jednostki ratowniczo- gaśniczej.

Aby móc się zaszczepić wystarczy przyjść z dowodem osobistym do wybranego przez siebie punktu. Ponadto, tatrzańscy strażacy będą zabezpieczać akcje szczepień pod kątem ochrony przeciwpożarowej.

źródło, zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP Zakopane

os 11.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również