PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Weekendowa akcja szczepień w Krościenku nad Dunajcem

18 czerwca 2021 10:29

Krościenko nad Dunajcem to kolejna miejscowość, w której w sobotę i niedzielę 19 i 20 czerwca 2021r. będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19- jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Weekendowa akcja szczepień w Krościenku nad Dunajcem

 

Aby przyjąć szczepionkę, wystarczy przyjść z dowodem osobistym i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin czy godzinę.

W Krościenku będą działać 2 plenerowe punkty szczepień, w których obecne będą zespoły kadry medycznej, które zajmą się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami. W Krościenku szczepienia będzie wykonywał Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu.

Akcja rozpocznie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 10.00. Szczepienia będą kontynuowane również w niedzielę od godz. 10.00. Przewiduje się, że szczepienia – zarówno w sobotę, jak i w niedzielę  – potrwają do godziny 17.00.

-Akcja szczepień w Krościenku powstała z inicjatywy Wojewody Małopolskiego, Pana Łukasza Kmity, i wpisuje się w Narodowy Program Szczepień. Jako pieniński samorząd chętnie włączyliśmy się w akcję szczepień organizowaną w województwie małopolskim. Właśnie w najbliższą sobotę organizujemy plenerową imprezę „Wianki na Dunajcu”, podczas której będzie okazja do zaszczepienia się. Zachęcam do zaszczepienia mieszkańców i turystów, którzy w tym czasie odpoczywają w urokliwym Krościenku nad Dunajcem- apeluje Wójt Gminy Jan Dyda.

os 18.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również