Kamery live
prognoza pogody

Weekend atrakcji na Długiej Polanie

7 sierpnia 2021 14:30

W Nowym Targu można w ciągu tego weekendu skorzystać z plenerowej atrakcji, jaką jest najdłuższa w Polsce – aż stumetrowa – wodna ślizgawka. Zlokalizowana na Długiej Polanie zjeżdżalnia cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, szczególnie, że wstęp na nią jest darmowy, a pogoda dopisuje. Bezpłatnie można również dojechać na Oleksówki z centrum miasta – autobusy MZK odjeżdżają co godzinę. 

Weekend atrakcji na Długiej Polanie

Poza ślizgawką, na Długiej Polanie czekają też inne atrakcje dla najmłodszych: wodny, dmuchany zamek, mini park linowy, mini golf oraz mini zoo. Jest strefa gastronomiczna i rekreacyjna, można miło zrelaksować się na leżakach z widokiem na gorczański las. Całość przygotowanych atrakcji i ułatwień powinna być dla rodzin z dziećmi kuszącym pretekstem, by w ten weekend opuścić centrum i wybrać się choć na chwilę do turystycznej dzielnicy Nowego Targu. 

Jeśli chodzi o “water slide” – czyli wodną ślizgawkę – można z niej korzystać bez ograniczeń wiekowych dziś do godziny 18:00 i jutro w godzinach 10-18. Odjazdy autobusów MZK z rynku (przystanek obok “Żabki”) dziś i jutro od 10-17 w odstępach co godzinę. Powrót z parkingu na Długiej Polanie w godzinach 12-18. Odjazd – o każdej pełnej godzinie. 

Najdłuższa w Polsce wodna ślizgawka na Długiej Polanie

Duże powodzenie wodnej ślizgawki (zdjęcia z lotu ptaka)

os 07.08.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również