Kamery live
prognoza pogody

Wciąż tylko niewiadome

30 kwietnia 2018 21:25
Kończy się miesiąc kwiecień, a wciąż – wbrew deklaracjom sprzed kilkunastu dni prezes Agaty Michalskiej – nie wiadomo kto w nowym sezonie będzie trenerem hokeistów TatrySki Podhale.
Wciąż tylko niewiadome

Z naszych informacji wynika że jest jeden poważny zagraniczny kandydat, ale na odpowiedź  z jego strony trzeba poczekać do 8 maja. Ciągle aktualna jest też kandydatura Andrieja Parfionowa, ale zarówno w kontekście pierwszego trenera jak również asystenta.

Niewiele wiadomo też kwestii zawodników. Nikt na razie nie związał się nową umową.

Zaraz po długim weekendzie rozpoczynamy finalne negocjacje – uspokaja Michalska.

Wstępne rozmowy przeprowadzono m.in. z Rafałem Dutką oraz Krystianem Dziubińskim, którzy przez ostatnie sezony grali w Comarch Cracovii. Obaj nie zaprzeczają, że nie wykluczają powrotu do Nowego Targu.

Damian Tomasik, który przeniósł się do Katowice – to na razie jedyne nazwisko po stronie ubytków. Coraz głośniej mówi się też o przenosinach do GKS Tychy Siergieja Ogorodnikowa.

Wciąż też niewiadomo co z Jarosławem Różańskim, który po ostatnim meczu sezonu 2017/2018 deklarował zakończenie kariery.

Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Daję sobie na nią jeszcze trochę czasu – wyjaśnia „Różak”.

Maciej Zubek 30.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również