Kamery live
prognoza pogody

Watycha walczy o nowe lodowisko w Sejmie

10 marca 2016 20:50

Burmistrz Grzegorz Watycha wziął udział posiedzeniu sejmowej komisji sportu, podczas której dyskutowano nad "Programem inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu". Burmistrz walczy o budowę nowej hali lodowej w Stolicy Podhala.

Watycha walczy o nowe lodowisko w Sejmie

Spotkanie to echo planów jakie podczas jednej z sesji przedstawił Watycha, mianowicie koncepcji budowy nowoczesnej hali lodowej, nie tylko dla potrzeb samego hokeja, ale wielofunkcyjnej, spełniające kryteria wielu dziedzin sportu, a także kultury. Hala miała by bowiem możliwość przyjmowania grup muzycznych, czyli organizacji koncertów.

O spotkaniu w Sejmie poinformował na swoim profilu facebook’owym poseł Edward Siarka, który wraz z Grzegorzem Watychą uczestniczył w spotkaniu.

–  Jest zielone światło i duże zainteresowanie hokejem w Ministerstwie Sportu. Wreszcie. Powalczymy, by w “Programie inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” została ujęta budowa hali lodowej w Nowym Targu – napisał poseł na profilu.

Informacja ta szczególnie ucieszy kibiców nowotarskich Szarotek, ale też wielu mieszkańców, którzy od lat apelują o jakiekolwiek działania zmierzające w kierunku poprawy wizerunku miasta postrzeganego przez hokej, a tym samym przez halę lodową.

 

.PeTe

NT24TV 10.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również