Kamery live
prognoza pogody

Wandale ze Strefy Relaksu – uchwyceni przez monitoring

Wyciszenie Włącz dźwięk

NOWY TARG. W minioną sobotę, wcale nie tak późno, bo ok. godz. 20.00, ofiarą wandali padł system monitoringu w Nowotarskiej Strefie Relaksu nad brzegiem Białego Dunajca.

Nim sprawcy wdrapali się na latarnie i wyrwali cztery kamery – system zdążył jednak doskonale zarejestrować ich twarze. Są to czterej młodzi mężczyźni, w wieku ok. 20 lat. Jedną z kamer spalili w palenisku na terenie Strefy, pozostałe trzy być może ukradli. Mogli je też na przykład wrzucić do wody.

Szkody związane z tym absurdalnym wandalizmem szacowane są na ok. 8.000 zł. Dzisiaj burmistrz zgłosił policji dokonanie tego przestępstwa.

Wandale prawdopodobnie nie podarowaliby i zaparkowanej w Strefie Relaksu wywrotce, lecz mimo usiłowań, nie udało się im pojazdu ruszyć z miejsca.  

Ponieważ godz. 20.00 jest porą wyprowadzania psów w tym rejonie, być może ktoś ze spacerowiczów widział coś, co może pomóc w identyfikacji wandali. Najlepiej jednak, gdyby oni sami przypomnieli sobie, co robili w sobotni wieczór i jak najszybciej zgłosili się w skrusze, z intencją naprawienia szkody. 

UPDATE: Skutkiem publikacji i emisji tego materiału, sprawcy szkód w Strefie Relaksu dziś zostali zidentyfikowani i poniosą konsekwencje swoich czynów.

(asz)

Anna Szopińska 26.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
y-k 15:21 28.10.2021

Matoły z ilorazem inteligencji kozy. Do kamieniołomu przenosić kamyczki!

Zobacz również