Kamery live
prognoza pogody

Walkę o finał czas zacząć

28 lutego 2016 17:52

Zaledwie dwa dni po zakończonej sukcesem morderczej ćwierćfinałowej rywalizacji z Unią Oświęcim, hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczynają walkę o finał z drużyną aktualnego mistrza Polski GKS Tychy.

Walkę o finał czas zacząć

Pierwsze dwa mecze – dzisiaj i jutro – rozegrane zostaną w Tychach. Dwa kolejne – w piątek i sobotę – w Nowym Targu.

– Niewielu daje nam jakiekolwiek szansę w starciu z bardzo mocną kadrowo drużyną z Tychów.  Ja jednak  wierzę w chłopaków, w ich serce do walki i twardy, góralski charakter. Ciężko przewidzieć jak na naszej grze w półfinale odbiją się mecze z Unią. Nie da się ukryć, że w ciągu 9 dni rozegraliśmy aż 5 spotkań. To potężna dawka. Jak jednak pokazał chociażby ostatni mecz w Nowym Targu, fizycznie jesteśmy bardzo dobrze przygotowani – przekonuje trener „Szarotek” Marek Ziętara.

Dobrą wiadomością dla fanów Podhala jest to, że do pierwszego meczu z Tychami zespół przystąpi w pełnym składzie. Uraz Ondreja Raszki – jakiego nabawił się on w sobotnim meczu z Unią – nie jest na tyle poważny aby uniemożliwić mu występ.

Początek godzina 18.00 

 

 

NT24TV 28.02.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również