Kamery live
prognoza pogody

Wakacyjny konkurs „Moja Biblioteka Przyszłości”

6 lipca 2022 15:07

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Moja Biblioteka Przyszłości”. Prace można składać w dniach od 07 lipca do 15 sierpnia br. w agendach Biblioteki.

Wakacyjny konkurs „Moja Biblioteka Przyszłości”

Celem konkursu jest aktywizacja twórcza dzieci jako odbiorców kultury i stymulacja ich kompetencji artystycznych i kulturowych, jak również skupienie zainteresowania na bibliotece – miejscu, gdzie chcą chętnie przebywać i rozwijać swoje umiejętności.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi 25 sierpnia br. w trakcie spotkania „W Bibliotece” w ramach cyklu z Kicią Kocią.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału !

Szczegółowy regulamin konkursu oraz zgoda RODO (do pobrania) znajduje się na stronie Biblioteki https://mbp.nowytarg.pl/index.php/aktualnosci/konkursy

Konkurs jest elementem składowym zadania realizowanego w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 06.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również