Kamery live
prognoza pogody

Wakacyjny konkurs „Moja Biblioteka Przyszłości” rozstrzygnięty

25 sierpnia 2022 17:03

W dniu 25 sierpnia br. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu przy al. Kopernika 12 odbył się finał konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Moja Biblioteka Przyszłości”.

Wakacyjny konkurs „Moja Biblioteka Przyszłości” rozstrzygnięty

Jury powołane przez organizatora, miało nie lada problem, gdyż wszystkie nadesłane na konkurs prace plastyczne były unikatowe i pełne pomysłowej twórczości.

Oceniane prace odznaczały się kreatywnym spojrzeniem na bibliotekę jako miejscem przyjaznym dla dzieci, w którym chcą chętnie przebywać i rozwijać swoje umiejętności.

Przyznano trzy równorzędne nagrody główne, które otrzymali: Hanna Bomba, Ignacy Stachowiec i Anna Daniel. Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni za wyjątkowe walory estetyczne, plastyczne i szczególne zaangażowanie.

Naszym laureatom konkursu nagrody i dyplomy wręczyła dyrektor biblioteki pani Danuta Wojdyła. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłowości i twórczej pasji.

Szczególne podziękowania składamy rodzicom i opiekunom naszych małych artystów oraz pracownikom nowotarskich przedszkoli: „Lokomotywa” i „Fiku Miku”.

Konkurs jest elementem składowym zadania realizowanego w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

 

 

os 25.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również