Kamery live
prognoza pogody

Wakacje w bibliotece

27 czerwca 2022 15:10

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza dzieci w wakacje na cykl zajęć edukacyjno-animacyjnych, które będą odbywać się w kilku miejscach na terenie miasta, również w plenerze. Będą to przede wszystkim warsztaty, stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo ich uczestników, a także rozwijające wrodzone talenty artystyczne.

Wakacje w bibliotece

W lipcu zapraszamy do czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 23 na warsztaty regionalne i plastyczne, które pozwolą poznać dzieciom tradycyjne elementy domu góralskiego oraz legendy związane z regionem Podhala, a także zaprojektować detale zdobnicze według własnego pomysłu.

Natomiast w ogrodzie Filii nr 2 Biblioteki na Niwie odbędą się lipcowe zajęcia w formie pikniku , w trakcie którego dzieci będą poznawać rośliny i ich właściwości, również lecznicze i kulinarne. W trakcie zajęć będzie można własnoręcznie ozdobić glinianą doniczkę lub wykonać zielnik.

Przez cały lipiec i sierpień w Filii nr 1 przy al. Kopernika 12 będą się odbywały spotkania „z Kicia Kocią” dla najmłodszych czytelników oraz wakacyjny konkurs plastyczny „Moja biblioteka przyszłości”

Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej https://mbp.nowytarg.pl/

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 27.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również