Kamery live
prognoza pogody

W sali reprezentacyjnej Ratusza – pierwszy ślub od 8 lat

29 października 2017 10:01

W świeżo wyremontowanej sali reprezentacyjnej nowotarskiego Ratusza odbył się wczoraj pierwszy, po ośmiu latach przerwy, ślub cywilny. Z tej wyjątkowej okazji, ślubu udzielał po raz pierwszy sam burmistrz Nowego Targu, Grzegorz Watycha. 

W sali reprezentacyjnej Ratusza - pierwszy ślub od 8 lat

Decyzja o przeniesieniu ceremonii z powrotem do Ratusza spowodowana była przede wszystkim chęcią wykorzystania jego pięknych, reprezentacyjnych wnętrz, uniezależnienia ceremonii od pracy urzędu, jak również chęcią wykorzystania potencjału, jaki niesie lokalizacja Ratusza. Otoczenie nowotarskiego rynku – fontanna, kwietniki, sam budynek Ratusza – stanowią zdecydowanie atrakcyjniejszą scenerię dla ślubnych ceremonii i wykonania pamiątkowych zdjęć, niż skrzyżowanie ulicy Krzywej i Placu Słowackiego, będąc tym samym wizytówką miasta dla ślubnych gości, nierzadko przybywających spoza terenu Podhala. 

W ciągu ostatnich lat, śluby w budynku Ratusza odbywały się jedynie sporadycznie jedynie na wniosek narzeczonych i na zasadzie odpłatnego wynajmu sali reprezentacyjnej od administratora obiektu. 

 

 

NT24TV 29.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również