Kamery live
prognoza pogody

W ramach muzycznych czwartków w patio – zgrany, rodzinny duet

13 maja 2017 19:36

Duet ojciec-córka, czyli Bogusław i Magdalena Ćwiertniowie wystąpili w czwartkowy wieczór na kameralnej scenie MOK. Zainteresowanie koncertem było ogromne, a publiczność - wielopokoleniowa. Na program składały się zagraniczne covery w prostych, stylowych aranżacjach. 

W ramach muzycznych czwartków w patio - zgrany, rodzinny duet

Wielopokoleniowy występ zapewnił takąż publiczność – były nastoletnie koleżanki Magdaleny, ale i znajomi pana Bogusława ze swoimi pociechami, a chętnych było tak wielu, że konieczne było dostawienie krzeseł.

Podczas koncertu można było usłyszeć wiele przebojów z różnych lat, jednak ich instrumentalne aranżacje na fortepian nie były oczywiste i nie zdradzały od razu o który utwór chodzi. Młoda wokalistka zachwycała dojrzałością interpretacji i głębią głosu, świetnie zgrywając się z akompaniamentem swojego taty. Całość tworzyła bardzo klimatyczny nastrój, wyczarowany za pomocą prostych środków. Niby bez fajerwerków, a jednak…petarda.

/os

NT24TV 13.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również