Kamery live
prognoza pogody

W pocie czoła szykują sie do sezonu

4 czerwca 2018 20:39
Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań do sezonu. Wciąż treningi odbywają się bez trenera. Ma to się zmienić jeszcze w tym tygodniu.
W pocie czoła szykują sie do sezonu

Zajęcia od samego początku przygotowań prowadzi i nadzoruje kapitan zespołu Marcin Kolusz.

Myślę, że radzimy sobie całkiem nieźle. Każdy z nas jest profesjonalistą i wie jak ważne jest letnie przygotowanie. Dlatego każdy podchodzi bardzo sumiennie do swoich obowiązków. Po pierwszym, wprowadzającym tygodniu, teraz zajęcia są bardziej intensywne, ale takie mają być. Atmosfera jest naprawdę fajna – podkreśla Kolusz, który cały czas jest w kontakcie z przymierzanym do roli szkoleniowca „Szarotek” Tomkiem Valtonenem. Ten ma zjawiać się w Nowym Targu na dniach. Kluczowa w tej kwestii może jednak okazać się decyzja czy Fin zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. To się ma wyjaśnić we wtorek, kiedy PZHL ogłosi wyniki konkursu na stanowisko selekcjonera.

Jeżeli chodzi o kadrę to aktualnie w zajęciach uczestniczy 24 zawodników. Spośród tych, którzy mają umowy na sezon 2018/2019 brakuje jedynie Przemysława Odrobnego, który przygotowuje się indywidualnie. W tym tygodniu powinno się też wyjaśnić to czy w drużynie grać będą dalej Jarosław Różański, oraz Filip Wielkiewicz, którzy wciąż nie doszli do porozumienia z zarządem.
Do listy ubytków dołączył Alex Svitac, który przeniósł się do Orlika Opole.

Aktualnie trenują

Paweł Bizub, Błażej Kapica, Rafał Dutka, Oskar Jaśkiewicz, Mateusz Wojdyła, Kamil Kapica, Patryk Wsół, Patryk Wajda, Robert Mrugała, Kacper Kamieniecki, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Krzysztof Zapała, Mateusz Michalski, Dariusz Gruszka, Bartłomiej Neupauer, Kacper Guzik, Jan Wolski, Daniel Kapica, Łukasz Siuty, Łukasz Kamiński, Bartosz Olchawski, Jakub Worwa, Rafał Podlipni.

Maciej Zubek 04.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również