Kamery live
prognoza pogody

W piłkarskich rozgrywkach amatorskich rządzi Gazda

7 marca 2018 21:48
Zakończyły się rozgrywki w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Po blisko czterech miesiącach zmagań, w trakcie których rozegrano 14 kolejek, tytuł mistrzowski, podobnie jak w rozgrywkach trawiastych, wywalczyła drużyna Gazdy.
W piłkarskich rozgrywkach amatorskich rządzi Gazda

Ekipa Pawła Batkiewicza wygraną zapewniła sobie już trzy kolejki przed ich zakończeniem. W 14 meczach Gazda wywalczył 30 punktów.

Mistrzowski zespół Gazdy tworzyli: Adam Hajnos, Jan Gałdyn, Grzegorz Hajnos, Patryk Duda, Witold Worwa, Piotr Worwa, Bartłomiej Augustyn, Jakub Udziela, Marcin Zubek, Piotr Rudnik, Dawid Antolak, Daniel Mikoś, Krzysztof Słowakiewicz, Wojciech Siuta, Daniel Mikoś, Andrzej Potaczek, Maciej Handzel, Robert Krzystyniak oraz Tomasz Słowakiewicz.

Trzy „oczka” mniej zgromadził na swoim koncie odwieczny rywal Gazdy, Paka Jana, której przypadł tytuł wicemistrzowski.
Trzecia pozycja dla ekipy KDRK, która po kiepskim starcie, z każdą kolejką się rozkręcała.

Największy przegrany tegorocznych rozgrywek to z pewnością zespół Moonshiners, który bronił tytułu mistrzowskiego, a ostatecznie skończył sezon na miejscu czwartym.

Piąte miejsce wywalczyła Kunka, szóste Mix40, siódme STC, a na końcu stawki uplasował się zespół Supry.

Do samego końca ważyły się losy króla strzelców. Ostatecznie Józef Milon z Mix40 rzutem na taśmę, dzięki sześciu golom w ostatnim spotkaniu, wyprzedził prowadzącego w tej klasyfikacji od pierwszej kolejki, Marcina Czappa z Monnoshiners. W opinii kapitanów wszystkich drużyn, najlepszym bramkarzem został także gracz Mix40 Piotr Gogola.

W swoim imieniu, a także wszystkich zawodników, chcę podziękować burmistrzowi miasta Grzegorzowi Watysze, który objął patronat nad naszymi rozgrywkami oraz ufundował puchary i statuetki. Podziękowania też dla Marcina Pierwoły z Fabryki Reklamy za dyplomy, a także dla sędziów i osób, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji ligi – powiedział Jan Buczek, sędzia główny i jeden z organizatorów NALP.

Sezon halowy za nami, a w maju mają ruszyć rozgrywki trawiaste. Trwają zapisy do ligi. Wszelkie informacje i zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 501 689 791.

Maciej Zubek 07.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również