Kamery live
prognoza pogody

W Nowym Targu pojawiły się tablice z ostrzeżeniami

Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji rozpoczął instalację tablic z ostrzeżeniami przed koronawirusem w kilkunastu miejscach Nowego Targu. Stało się tak na skutek m.in. tłumów, jakie wczoraj pojawiły się w Nowotarskiej Strefie Relaksu. 

W Nowym Targu pojawiły się tablice z ostrzeżeniami

Z tablic informacyjnych nowotarżanie dowiedzą się m.in. o niezdezynfekowanych przedmiotach znajdujących się w miejscach administrowanych przez Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu. Pojawia się prośba o zachowanie ostrożności i higieny osobistej. Decyzja o zamontowaniu takich tablic została ustalona z władzami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej po tym, jak wczoraj setki nowotarżan wyszło na ulice miasta, ciesząc się wiosennym słońcem. Mimo apeli służb i rządu o wychodzenie z domów tylko w sprawach pilnych, na tłumy  spacerowiczów można było natrafić m.in. w Nowotarskiej Strefie Relaksu.

Tablice informacyjne pojawią się w kilkunastu miejscach Stolicy Podhala, m.in. w parku miejskim, miasteczku komunikacyjnym przy ul. Wojska Polskiego, a także w Nowotarskiej Strefie Relaksu.

/ps/

Tablice informacyjne ws. koronawirusa

W Nowym Targu pojawiły się tablice z ostrzeżeniem ws. koronawirusa. Więcej szczegółów tutaj:https://nowytarg24.tv/w-nowym-targu-pojawily-sie-tablice-z-ostrzezeniami/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Piątek, 20 marca 2020

Piotr Starmach 20.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Xxx 07:27 21.03.2020

Może by tak całkiem zamknąć na 2 tygodnie i po sprawie.

Zobacz również