Kamery live
prognoza pogody

W niedzielę na rynku – balonem w górę, z widokiem na Piknik Lotniczy

21 października 2016 16:51

NOWY TARG. Aeroklub Nowy Targ zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta w najbliższą niedzielę, 23. października, na nowotarski Rynek, gdzie w godzinach od 13.00 do 16.00 będzie można bezpłatnie wzbić się w górę balonem na ogrzane powietrze.

W niedzielę na rynku – balonem w górę, z widokiem na Piknik Lotniczy

To unoszenie się będzie przedsmakiem emocji planowanego w lecie Pikniku Lotniczego. Z inicjatywy członków Aeroklubu w okręgu ogólnomiejskim nr 5 zgłoszony został projekt kolejnej edycji tej efektownej i masowej imprezy (pod poz. 1 – XIX Nowotarski Piknik Lotniczy). 

Dowodem na to, że inicjatywa wpisuje się znakomicie w potrzeby mieszkańców naszego Miasta jest fakt, że Piknik zyskiwał Wasze poparcie już dwa lata z rzędu, za co serdecznie dziękujemy – zwracają się organizatorzy do głosujących. Nowotarski Piknik Lotniczy to największa tego typu impreza w regionie. Przyciąga na lotnisko tysiące ludzi, w tym głównie mieszkańców Nowego Targu. Jego program tworzą nie tylko pokazy lotnicze, ale wiele atrakcji na ziemi. Jesteśmy przekonani, że warto rozwijać tę imprezę właśnie dla Was! Pozwólcie nam rozwinąć skrzydła, a my damy Wam, drodzy mieszkańcy Nowego Targu powód do satysfakcji!

Na projekt (tylko do 31. października!) można głosować również elektronicznie: 

https://obywatelski.nowytarg.pl/glosuj/okreg-ogolnomiejski-nr-5

 

NT24TV 21.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również