Kamery live
prognoza pogody

W dniach Pikniku Lotniczego – zamknięcie ścieżki pieszo-rowerowej, zakaz parkowania przy ul. Lotników

2 lipca 2024 10:19

NOWY TARG. W związku z odbywającym się w dniach 6 – 7 lipca br. Piknikiem Lotniczym, organizowanym przez Aeroklub Nowy Targ, miasto informuje, że ze względów bezpieczeństwa zostanie czasowo zamknięta dla ruchu ścieżka pieszo-rowerowa wokół Boru na Czerwonem, biegnąca południową częścią lotniska.

W dniach Pikniku Lotniczego – zamknięcie ścieżki pieszo-rowerowej, zakaz parkowania przy ul. Lotników

Ścieżka pieszo- rowerowa będzie zamknięta w 6 lipca w godzinach 13.00 – 21.30, a w 7 lipca w godzinach 12.00 – 18.00.

Rowerzyści, którzy w tym czasie wybiorą się na wycieczkę Szlakiem rowerowym wokół Tatr, będą mogli ulicą Lotników dotrzeć do drogi krajowej nr 49, a następnie udać się w kierunku Gronkowa i tam powrócić na ścieżkę.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na wzmożony ruch samochodowy, w rejonie nowotarskiego lotniska mogą pojawić się czasowe utrudnienia komunikacyjne.

Przy ulicy Lotników obowiązuje obustronny zakaz zatrzymywania się – złamanie przepisów grozi odholowaniem pojazdu.

Organizator zabezpieczy na terenie lotniska miejsca parkingowe, na które będą kierowani wszyscy chętni do obejrzenia pokazów. Można również będzie korzystać z ogólnodostępnych parkingów na terenie Nowego Targu i dotrzeć do lotniska pieszo, kładką na Białym Dunajcu.

Program wydarzenia dostępny jest pod adresem Piknik Lotniczy Nowy Targ

 

Anna Szopińska 02.07.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również