PILNE

V Bal Burmistrza Miasta

29 stycznia 2020 20:32

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha wraz z Fundacją dla Chatki wspierającą działalność Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Nowym Targu, serdecznie zapraszają na V Edycję Balu Charytatywnego Burmistrza. W tym roku możecie się Państwo spodziewać imprezy nie z tej Ziemi w związku z galaktycznym charakterem wydarzenia.

V Bal Burmistrza Miasta

Do tańca przygrywać będzie zespół Milky Way, wśród gości specjalnych: Mikołaj Rey w duecie z Maciejem Spectrą znani z programu MasterChef, ekipa z Gliczarowa znani z projektu Śleboda TV oraz kosmiczny występ niespodzianka!

Fundacja dla Chatki działa na rzecz wyrównywania szans osób z upośledzeniem umysłowym, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz działaniu na rzecz ochrony ich zdrowia oraz wspieraniu ich rodzin.

V GALAKTYCZNY Bal Burmistrza Miasta Nowy Targ z CHATKĄ

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha wraz z Fundacja dla Chatki serdecznie zaprasza na najbardziej galaktyczną imprezę w mieście! 🤩 💫⭐️ Widzieliście już oficjalne zaproszenie na V Edycję Balu Burmistrza prosto od Naszych prowadzących z Gliczarowa – Śleboda? W kosmicznych rytmach zagra Milky Way 💫⭐️ wśród gości specjalnych: Mikołaj Rey w duecie z Maciej Spectra znani z programu MasterChef TVN, a wisienką na galaktycznym torcie będzie występ niespodzianka!W tym roku wspieramy Fundacja dla Chatki 💚 💵💰 Dochód uzyskany z licytacji przeprowadzonych podczas balu w całości zostanie przeznaczony na działanie tej niesamowitej organizacji!Wszelkie informacje o Balu na stronie wydarzenia ⬇️⬇️⬇️Bilety do nabycia w Urzędzie Miasta Nowy Targ, Wydział Promocji Kultury i Sportu, pokój 208 ;)https://www.facebook.com/events/1564741497013341/

Opublikowany przez Miasto Nowy Targ Sobota, 25 stycznia 2020

Dochód uzyskany z licytacji przeprowadzonych podczas balu w całości zostanie przeznaczony na działanie Fundacji.

Podarujmy trochę uśmiechu podopiecznym Chatki!💚

Bilety do nabycia w Urzędzie Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, Wydział Kultury Sportu i Promocji, pok.208.

Wszelkie informacje o Balu na stronie wydarzenia ⬇️⬇️⬇️

https://www.facebook.com/events/1564741497013341/

informacje: UM Nowy Targ/Facebook

os 29.01.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również